Pite vodu
PDF Tlačiť E-mail
V Japonsku je bežné piť vodu každé ráno a to hneď po prebudení sa. Vedecké výskumy dávno potvrdili blahodarný vplyv tohoto zvyku na zdravie a tvrdia, že voda je u Japoncov veľmi účinným liekom pre známe vážne ochorenia ako bolesti hlavy, migrény, srdcové ochorenia, tachykardia (zrýchlené srdce), epilepsiu, obezitu, bronchiálnu astmu, zápaly kĺbov (artritídy), tuberkulózu, meningitídu, ochorenia močových ciest (vrátane obličiek), zápchu, zrakové problémy, maternicu, nádory, menštruačné ťažkosti, zápaly horných a dolných dýchacích ciest, duševné ochorenia a iné.

Metóda liečby:

 • Hneď po prebudení, pred umytím zubov, je potrebne vypiť 4 x 160 ml pohárov čistej (nebublinkovej!) vody.
 • Po umytí zubov (poznámka č.1) nejesť a nepiť NIČ počas nasledujúcich 45 minút.
 • Po 45 minútach môžete raňajkovať, pomaly, aspoň 15 minút. (poznámka č 2).
 • Po raňajkách, obede a večeri (poznámka č. 3) nejesť a nepiť nič počas nasledujúcich dvoch hodín. Po dvoch hodinách je potrebné hlavne doplniť zásoby vody (KAŽDÝ ČLOVEK, ZDRAVÝ I NEZDRAVÝ MUSÍ PIŤ ASPOŇ 2 A POL LITRA ČISTEJ, NEBUBLINKOVEJ VODY DENNE!!! Úprimne si odpovedzte na otázku: "Koľko čistej vody vypijete denne???").
 • Starší a chorí, ktorí nemôžu vypiť 4 poháre vody naraz môžu na začiatku začať s menším množstvom vody a postupne zvyšovať na 4 poháre. Telo si postupne na vodu zvykne tak, ako si počas dlhodobého dehydrovania od vody odvyklo. Táto liečba hydratáciou tela skutočné pomohla mnohým trpiacim na rôzne ochorenia a záleží len na vás, či pomôže aj vám.
Upozornite na túto liečbu svojho lekára, ktorý vám samozrejme povie, aká je toto hlúposť a to len preto, aby vám mohol predpísať ďalší chemicky liek, ktorý bol nasilu lekárovi predaný farmaceutickým ("medicínskym") reprezentantom.

Doba potrebná na liečbu /kontrolu/ zlepšenie pomocou tejto najjednoduchšej, najlacnejšej a preto utajovanej metódy:
 • Vysoký krvný tlak - 30 dni
 • Zápal a bolesti žalúdka - 10 dni. Pri vrede žalúdka sa odporúča piť 2 poháre vody každé dve hodiny. Takto istý lekár, bývalý študent Dr. Fleminga, vyliečil viac ako 3000 pacientov so žalúdočným vredom.
 • Cukrovka - 30 dni
 • Zápcha - 10 dni
 • Nádory - 180 dni (vylúčiť bravčové, hovädzie, mlieko, syry, cukor, vyprážané jedla, bielu muku a ostatne nezdravé jedla. Jesť veľa ovocia, zeleniny, strukovín, rýb, cesnaku, vitamínu C, marhuľových jadierok (10 jadierok 6 krát denne!!!), orechov a iné zdravé jedla.
 • Tuberkulóza - 90 dni
 • Zápaly kĺbov - počas prvého týždňa treba použiť túto metódu len počas prvých troch dni, potom prestať. Na ďalší týždeň pokračovať v liečbe už normálne).
Táto liečebná metóda nemá žiadne známe vedľajšie účinky, avšak na začiatku budete močiť častejšie, ale to len pokiaľ sa doposiaľ dehydrovane telo naučí zdržiavať v sebe vodu.

Bolo by prospešné, aby každý v tejto procedúre pokračoval aj po zmiznutí choroby. To samozrejme platí aj pre zdravých ľudí. Táto procedúra by mala byt bežným stravovacím návykom.

Prosím, povedzte o liečbe vodou VŠETKÝM, s ktorými sa stretávate, hlavne tým, na ktorých vám záleží. Takto môžete pomôcť mnohým zbytočne trpiacim. Ľudia v 20 storočí sa žiaľbohu odchýlili od pitia vody k používaniu všakovakých druhov nápojov, čo je tragické, keďže NIČ nesmie zameniť vodu. Smutné je preto aj to, keď lekári, namiesto toho, aby povedali pacientovi, aby pil dostatok vody, kážu piť dostatok tekutín. Pite čistú nebublinkovú vodu a ostanete zdravší a aktívni veľmi dlho!

Poznámky:
 • Odporúčam používať zubnú pastu bez fluoridu. Žiaľ mnohé pasty obsahujú toxicky fluór, ktorý sa inak používa aj ako jed na myši! Nechcete si predsa čistiť zuby jedom na myši.
 • Výživoví (metabolickí) lekári a špecialisti vyzdvihujú fakt, že tráviaca sústava sa dopoludnia stále zbavuje zbytkov stravy z predošlého dna. Preto je prospešné, ak človek (aj zdravý) má ako raňajky pár druhov ovocia, čo výrazne pomôže tráviacej sústave.
 • Po hlavných jedlách obsahujúcich oleje a masti sa musí piť teplá voda, alebo čaj (1-2 poháre). Tí, čo pijete po jedle chladné nápoje, vedzte, že každý chladný nápoj zahusťuje, či stužuje oleje a masti, ktoré ste práve zjedli. Tieto stuhnuté oleje výrazne spomaľujú trávenie. Keď táto stuhnutá zmes potom reaguje so zvýšenou žalúdočnou kyselinou, rozloží sa a je vstrebaná v dvanástorníku rýchlejšie ako ostatné jedlo a ostáva v dvanástorníku. Čoskoro sa táto hmota premení na tuky a výsledkom je často nádor. Teda prosím, šetrite sa a pite po jedle teplé nápoje, najlepšie teplú vodu.

Pite vodu...