PDF Tlačiť E-mail

SPIRITUAL RESPONSE THERAPY -

SRT

metóda duchovného liečenia


altSpiritual Response Therapy (SRT) je metóda duchovného liečenia, ktorej zakladateľom je pán Robert E. Detzler, bývalý reverend pôvodom z USA. Jej vývoju sa venuje od roku 1985. SRT je metóda odlišná od väčšiny doteraz používaných spôsobov alternatívneho liečenia. Jej základom je napojenie sa na Vyššie Ja, ktoré predstavuje zbor duchovných bytostí s vyššou úrovňou vedomia. S ich pomocou je možné skúmať a riešiť podvedomé a duševné záznamy človeka. Duša má všetky informácie o tom, čo zažila. Prostredníctvom Vyššieho Ja je možné zistiť, ktoré negatívne a škodlivé energie a programy si duša so sebou nesie a následne ich podrobiť čisteniu. Odstránia sa blokujúce energie, ktoré komplikujú život a často o nich na vedomej úrovni ani nevieme. Tým, že sa pri čistení negatívnych energií a programov uľaví duši, uľaví sa aj fyzickému telu, ktoré potom môže pracovať efektívnejšie, rýchlejšie sa regenerovať a úspešnejšie čeliť mnohým ochoreniam.

Dĺžka terapie

jedna aplikácia do 60 minút. Počet konzultácií potrebných k úplnému vyčisteniu závisí od závažnosti a množstva negatívnych programov a energií. Vo väčšine prípadov postačuje jedna až dve konzultácie.

MOŽNOSŤ KONZULTÁCIE PROSTREDNÍCTVOM SKYPE
Klient sa potrebuje vopred dohodnúť na termíne.
 

Cieľ konzultácie

Vyriešiť svoje problémy a prijať za ich riešenie zodpovednosť. V tom môže byť metóda SRT nápomocná. Odmenou za túto snahu bude pocit slobody, uvoľnenosti a radosti zo života.

Ako vám môže SRT pomôcť

 • zablokované disharmonické energie, ktoré pochádzajú z traumatizujúcich zážitkov, konfliktov a stresových situácií;
 • problémy s učením, sústredením, stresom voči škole alebo konkrétnemu predmetu;
 • únavu, nespavosť, nedostatok energie, pocit opustenosti, neistoty alebo strachu, stavy úzkosti, fóbie a depresie nespôsobené organickým poškodením mozgu;
 • zajakávanie spôsobené psychickou traumou;
 • väčšinu alergických ochorení, ako napríklad potravinová alergia, senná nádcha, priedušková astma a podobne;
 • dlhotrvajúce bolesti, ktorých príčinu nemožno objasniť klasickou medicínou
 • niektoré ochorenia kože, nočné pomočovanie;
 • príbuzenské, kolegiálne alebo partnerské vzťahy zistením a vyčistením vzájomných blokujúcich energií, závislostí, prísah;
 • nevyriešené záležitosti a traumatické skúsenosti z minulých životov, ktoré blokujú náš rozvoj v súčasnom živote a mnohokrát sa podieľajú na rozvoji chorôb;
 • otestovanie, ktoré živiny, minerály a vitamíny má telo v nedostatku a z akých zdrojov ich možno najvýhodnejšie získať;
 • zablokované, uzavreté a disharmonicky pracujúce čakry;
 • privtelené duše, duchovné parazity a ďalšie entity;
 • zóny s negatívnou energiou, nachádzajúce sa vo vašom byte alebo pracovisku;
 • je možné od negatívnych energií vyčistiť rastliny, zvieratá aj predmety;
 • vyčistením energií zablokovaných na úrovni telesných orgánov a ich ovplyvnením pozitívnymi vibráciami je možné v mnohých prípadoch umožniť telu, aby sa samo lepšie regenerovalo a tak zlepšiť stav mnohých ochorení, neschopnosť prežiť naplno svoj život a nájsť si v ňom svoje miesto, ... 

Pre koho

Pre dospelých
Každý človek je unikátna bytosť obdarená slobodnou vôľou. Znam
ená to, že každý robí rozhodnutia v svojom živote sám. Či človek prijme svoje problémy a ťažkosti a zvolí si život v strese a chorobe, alebo sa rozhodne im čeliť a pracovať na svojom rozvoji, je na každom z nás.
Pre deti
Deti už od svojho narodenia preberajú od najbližšieho okolia negatívne energie a myšlienky. Bežne sa stáva, že príčina problému dieťaťa nie je iba v ňom samotnom, ale je uložená aj v podvedomí jeho rodiča.
Pre byt / dom
V niektorých bytovh, či domoch sa cítime úžasne , uvoľnene, maximálne príjemne, v iných pociťujeme napätie, nervozitu, neodôvodnené strachy, ... Aj byt, alebo dom si pamätá - negatívne energie prevzaté od predchádzajúcich obyvateľov, energie od stavebníkov, energie, ktoré priniesli návštevy, ...
Pre zviera
Neočakávaná alebo neodôvodnená apatia, či hlboký smútok a apatiu zvieratkám dokáže spôsobiť strata ich dlhoročného majiteľa či náhla zmena prostredia. Rovnako ťažko sa vyrovnávajú s udalosťami z minulosti, pri ktorých sa k nim ľudia zle chovali a ubližovali im fyzicky alebo psychicky. Domáci miláčikovia tiež vedia nevedomky prevziať na seba aj stres od svojich majiteľov, čo môže vyvolať únavu, nechutenstvo alebo neočakávané chovanie...

Priebeh konzultácie

Konzultácia je pre klienta nenáročná a pohodlná, nie je potrebné absolvovať žiadne cviky, postoje ani zložité manipulácie. Klient počas celého procesu sedí, poprípade leží, podľa toho, ako mu to lepšie vyhovuje. Vyžaduje sa od neho iba vedomá snaha riešiť vlastné problémy.
UPOZORNENIE: Počas čistenia negatívnych energií mnohí klienti vnímajú rôzne pocity, napríklad teplo na hrudi, mrazenie v chrbte, neurčitý tlak, mravenčenie v nohách, môžu sa výraznejšie smiať alebo dokonca plakať. Tieto prejavy však trvajú veľmi krátko a sú len dôsledkom zablokovaných energií a emócií, ktoré klient v sebe držal a pri čistení dostali možnosť sa uvoľniť.
 
Výhodou metódy je, že práca cez Vyššie Ja je rýchla a mnohí klienti pociťujú značnú úľavu. Jedna konzultácia metódou SRT trvá približne 60 – 90 min. Počas nej je možné identifikovať a vyčistiť mnohé z klientových negatívnych energií, ktoré spôsobujú v jeho živote problémy.

Cena

 • 35,- € / konzultácia do 90 min.
 • 25,- € / samostatné "čistenie" bytu / domu -do 45 min.                                                 
 • pri odblokovaní prostredníctvom Skype, alebo na diaľku doložiť doklad o zaplatení konzultácie bankovým prevodom.

 

Upozornenie

čím táto metóda nie je
- náhradou bežnej lekárskej starostlivosti - ľudovým liečiteľstvom - liečením pomocou prikladania rúk alebo priamym používaním energie - šírením náboženstva alebo ideológie
Pridať komentár

Článok obsahuje komentáre

Load Previous Comments
 • Návštevník (Michaela)

  Permalink

  p. Janka je naozaj odborník v SRT. Mala som viac príležitostí stretnúť sa s certifikovanými aj necertifikovanými ľuďmi, ktorí sa venovali SRT, ale taký prístup ako má p. Jana nemal žiadeň z nich. Problém, ktorý som mala mi pomohla vyriešiť a v prípade, že by som potrebovala v niečom radu, rada sa k nej vrátim. Ďakujem krásne. Michaela

 • Návštevník (Andrea)

  Permalink

  Dobry vecer. Ano mate pravdu ospravedlnujem sa. Je to pani z Puchova. Este raz sa vam chcem ospravedlnit, len som mala proste potrebu napisat tak ako ste napisali aj vy ze si naozaj treba dat pozor pri vybere terapeuta. Dufam ze moje ospravedlnenie prijimate.

 • Návštevník (Agentúra RADODŤ)

  Reakcia na: # 70 Permalink

  Neviem, čo k tomu dodať. Sme rôzni ľudia a ozaj nikdy neviete, ku komu si "idete po radu", alebo na koho sa obraciate. My nemôžeme vziať zodpovednosť za všetkých, alebo iných terapeutov, lenže Váš komentár na našej stránke vyznel, akoby sa to udialo u nás, v Agentúre Radosť. Ja si ozaj nie som vedomá toho, že by som takto reagovala - toto nie je môj spôsob komunikácie.
  Takže ak máte takúto zlú skúsenosť, je lepšie priamo označiť terapeuta menom, nech sa mu ostatní vedia vyvarovať, lebo ak napíšete takýto komentár akurát na našu stránku, nevrhá to na nás dobré svetlo.
  Každopádne z tohto plynie poučenie, že treba byť opatrní pri výbere terapeuta a spoločnosti, ktorej chcete zveriť svoje najintímnejšie problémy.

 • Návštevník (Andrea)

  Permalink

  Dobry den. Ja mam jedinu skusenost od mojej blizkej osoby ktora sa spoliehala na srt ale ako zistila osoba ktora jej mala pomoct ju pourazala ublizila osoba ktora jej mala pomoct jej ublizila viac ako je dopustne! Nechcem aby sa hadzalu vsetci do jedneho vreca ale ja byt na mieste mojej blizkej osobe podavam trestne oznamenie. Doticna osoba je absolutne nekorektna nedoverihodna a velka klamarka. Ludia davajte si pozor komu sa zdovetite so svojimi problemami a sukromnymi vecami

 • Návštevník (Jaroslav)

  Reakcia na: # 26 Permalink

  Dobry vecer,neda mi nereagovat-absolvoval som terapiu srt,u ineho terapeuta.Veril som ,aj ked v kutiku duse zase bola nejaka pochybnost.Maval som podobne stavy ako vy.Bol som v jednom kruhu a vzdy,ked som uz myslel,ze sa blizi zlepsenie,zase pad na zaciatok.To trvalo roky a zacinal som to "nezvladat".Po tejto terapii prisl zmeny-nechcem o tom pisat ako o zazraku,ale jednoducho sa zacali diat.Lahsie som riesil problemy,vedel som sa zamerat na podstatne problemy a nepodstatne banality ignorovat,dokazem sa odputat od ludi,ktori mi nic nedavali a len brali,co ma nenormalne vycerpavalo.Fakt prisli zmeny a viem sa aj sam na seba inak pozerat,Som ovela vyrovnanejsi a spokojnejsi.Som presvedceny,ze je to vplyvom tejto terapie.odporucil som ju uz par ludom-ale doslova ma vysmiali.To je ich vec,z pokus to stoji.Mne sa to vyplatilo.Mozno je problem natrafit na spravneho terapeuta,ale ja som to stastie mal a ako citam tak aj vy.Prajem Vam vela stastia a spokojnosti!:-)

 • Návštevník (Martina Konecna)

  Permalink

  p. Jedinakova je najlepsia terapeutka SRT aku som stretla, utekala som k nej, lebo som mala velmi zle skusenosti s inym terapeutom. Veci sa nejak zacali po terapii menit a pochopila som viacere suvislosti. pochopila som, ze aj clovek musi na sebe pracovat. p. Jedinakova je take slniecko a verim, ze sa coskoro stretneme. z celého srdca dakuem za to, ze som stretla taku zlatu osobu. Odporucam kazdemu :-), kto je pripraveny zmenit svoj zivot.

 • Návštevník (Denisa - prekopírované z e-amilu)

  Permalink

  Chcela by som pridať pozitívny feedback na sedenia v agentúre Radosť. Vyskúšala som metódu SRT a odpovedala mi na veľa otázok, ktoré ma zaujímali. Celé stretnutie bolo veľmi zaujímavé. Zdalo sa mi, akoby sa čas zrýchlil. Som spokojná a ak budem potrebovať radu, viem na koho sa môžem obrátiť. Želám Vám veľa úspechov. Denisa P.

 • Návštevník (prepísané z SMS - Janka V.)

  Permalink

  Pekný deň prajem, vďaka vám som sa našla a konečne viem, kto som. Ráno som čítala o pozemských anjeloch a sedí to presne na mňa. Hodinu som preplakala, ani neviem prečo. Našla som tam jednu otázku: "Pozemní anjeli, kde to viazne a kedy už vstúpite do akcie?" Ja neviem čo so sebou a nie ešte pomáhať celému svetu. Nemám predstavu, čo s tým.
  Ja vám ďakujem za pomoc. S pozdravom V.Janka

 • Návštevník (prepísané z e-mailu - Veronika)

  Permalink

  Dobry den pani Janka,

  len Vam chcem podakovat za srt terapiu, ktora zabrala na stopercent.
  Neviem, ci si ma pamatate, prisla som za Vami, ze mam z porodu velke stresy po prvom akutnom cisarskom, ze sa bojim, ze to budu zas komplikacie..Rodila som 5.7. normalnou cestou a bolto pre mna uzasny zazitok, nieco neopisatelne, tolko endorfinov som v zivote vyplavenych hadam ani nemala:) Takze mame druheho syna M. a zvladli sme to prirodzene a bez problemov:) Objednam sa k Vam v blizkej buducnosti so synom J., ktory siel stresujucim cisarskym, na tu Vasu metodu kosticiek. Krasny den zelam a nech sa len a len dari. Veronika M.

 • Návštevník (Juraj)

  Permalink

  Zhruba pred dvoma mesiacmi som absolvoval metódu SRT u pani Janky Jedinákovej a sľúbil som jej komentár až po nejakom čase keď zistím, či to naozaj funguje. V podstate celý život som mal problémy a to hlavne s vecami, ktoré som nemohol vlastnými silami ovplyvniť a akokoľvek som sa snažil pracovať na sebe, vždy prišlo niečo, na čo som nemal žiaden vplyv a všetko sa mi zrútilo. Nikdy som sa nevzdával a vždy som začal od znova budovať, lebo nič iné mi aj tak nedávalo zmysel. Prišla znova udalosť, na ktorú som nemal žiaden vplyv a zas môj povestný pád. Tento bol ale zlomový, lebo som bol z toho taký zúfalý, že som chodil po ulici so slzami v očiach doslova a žiadal o nejakú pomoc z hora, lebo to už vážne prestávala byť sranda. Napriek všetkým svojim snahám som stále stál na mieste a to roky a mal som pocit, že najväčším neschopákom sa darí viac ako mne a nerobia ani stotinu toho čo ja. Cítil som v sebe veľký potenciál, ktorý sa ale nemohol prejaviť. V ten deň som sa dostal do kníhkupectva a dostala sa mi do rúk kniha o liečiteľoch. Nepametám si už presne, o akej technike som si to čítal, ale bol som rozhodnutý to vyskúšať. Začal som teda pátranie po liečiteľoch a znova som šiel do kníhkupectva. Tentokrát ma zaujala kniha a mladíkovy, ktorý ušiel z najstráženejšieho pracovného tábora v Severnej Kórei. Na druhý deň som si prišiel znova čítať túto knihu, ale presne na jej mieste bola kniha od Brandon Bays Cesta. Prišlo mi to ako znamenie a tak som sa začítal. Konečne kniha, ktorá mi dávala zmysel a veľa odpovedí a bol som rozhodnutý ju vyskúšať. Už som teda vedel, čo hľadám ešte som potreboval nájsť toho správneho liečiteľa. V Bratislave som našiel tri liečiteľky. Prvá, ktorú som kontaktoval bola veľmi zdržanlivá v odpovediach a potom, keď som sa konečne spýtal na cenu zadala sumu, ktorá bola riadne premrštená a tak som ju vyškrtol a skúšal ďalej. Druhá vyzerala už oveľa lepšie, ale mala chaos v stránkach a ani po telefóne som z nej nemal dobrý pocit, tak som aj túto nechal. Nechcel som niečo pre mňa tak významné začať takto. Vyskúšal som teda poslednú pani. Rýchle jasné odpovede a cena uvedená priamo na stránke ma presvedčili a tak som si konečne dohodol termín. To už hovorím o pani Jedinákovej. Moje "happiness where are you?" v živote pokračovalo a tak som sa už nevedel dočkať stretnutia. Deň pred tým som si hovoril, že už by som nevydržal ani deň. V tom mi ale zvonil telefón a termín sme museli kôli chorobe zrušiť s tým, že som sa mal ozvať o týždeň. Nakoniec som mal teda druhý termín a pripadalo mi to, ako by ma niekto tam hore skúšal, koľko ešte vydržím. Nadišiel konečne deň D a fakt som mal pocit, že idem vyriešiť niečo, čo kazilo celý môj doterajší život. Po krátkom úvodnom rozhovore, sme sa teda pustili na "Cestu", ale ani po skoro polhodinovom snažení sa nepodarilo zo mňa dostať žiadnu emóciu. Niečo sme síce vyriešili, ale mal som pocit, že mne už nepomôže asi fakt nič. Pani Jedinákova ale povedala, že ma nenechá len tak odísť a tak mi navrhla techniku SRT. Ja som o týchto duchovných záležitostiach nevedel nič, ale mal som pocit, že vie, čo robí. Začala sa teda procedúra s anielmi a kyvadlom a ja som vôbec nechápal, čo sa deje, aj keď bol každý krok komentovaný. Vypil som pri tom hektolitre vody, bol som ani neviem koľko krát na wc a istý moment som mal pocit, že je to celé nejaký podovod. Potom ma to ale prešlo a zas som sa ukľudnil. Bol som jeden z tých ťažších prípadov a tak som namiesto plánovaných dvoch hodín bol nakoniec vyše 5 hodín. Musím povedať, že hoci som nevedel, čo bude ďalej, mal som pocit, že bola na mne odvedená naozaj poctivá práca. No a konečne sa dostávam k tomu, na čo asi všetci čakáte. K výsledku. V prvom rade musím povedať, že toto všetko má zmysel, ak sa vy nazoaj vo svojom vnútri chcete zmeniť, respektíve, keď naozaj chcete zmenu. Neveril som, ale od vtedy sa mi život začal naozaj meniť krok po kroku, ale výrazne. Vždy som mal pocit, akoby zo mňa ľudia vysávali energiu a akoby som niesol fakt ťarchu sveta. Toto z môjho života citeľne postupne mizlo. Bol to vážne pocit úľavy, keď som si uvedomil, že ľudia už na mňa nemajú taký vplyv ako kedysi a za všetko čo som si pokazil som si mohol už len ja sám. Áno, bol to pre mňa vážne luxus dostať sa do tohto štádia. Pracoval a pracujem na sebe aj naďalej, super je ale to, že ma už nevysiľujú kedejaké udalosti, ktoré na mňa do vtedy tak vplývali, že som nebol schopný ničoho a vôbec som nevedel, čo sa so mnou deje. Toto všetko je teraz preč. Stále mám problémy a stále musím na sebe pracovať. Tentokrát je to už ale úplne iná situácia a konečne mám pocit, že môže svoj život chytiť do vlastných rúk.
  S pani Jedinákovou sme sa potom stretli ešte raz na ďalšej technike, ktorú mi jednak ešte pri ceste odporučila a nakoniec jej to ukázalo aj kyvadlo na SRT metóde (to bol moment, keď som mal pocit, že je to celé zas len nejaká hra :)). Táto technika sa má absolvovať 9 krát, ale ja som bol iba raz, lebo som sa akurát sťahoval z Bratislavy. Musím povedať, že aj vďaka tomuto ďalšiemu stretnutiu sa u mňa pohli veci, ktoré boli nehybné celé roky.
  Pre pani Jedinákovú je práca hobby, možno až poslanie a cítite to od prvého momentu. Nenaháňa kvantá klientov, ale berie si toľko koľko zvládne a takých, ktorí naozaj chcú. Taký, ktorí zmenu nechcú, len znova čakajú, že za nich niekto tú prácu odvedie pošle preč, hoci bola by to zlatá baňa. Ja som bol na prvej terapii skoro 3x dlhšie ako som pôvodne mal byť a absolvoval som vlastne dve techniky. Platil som ale iba za jednu a ešte som sa dozvedel za tých 5 hodín aj veľa zaujímavých informácií. Byť ťažký prípad sa niekedy vyplatí :)
  Takže pani Jedinákovej patrí jedno veľké Ďakujem a pre ňu môžem spraviť len toľko, že ju jednoznačne odporúčam. Viem že to bolo dlhé, ale nakoniec bolo toho veľa, čo som chcel napísať.