PDF Tlačiť E-mail

Ho'oponopono a 12 krokov čistenia


alt"Ho´oponopono je cenný dar, ktorý pomáha človeku rozvinúť funkčný vzťah zo svojou podstatou a nepretržite prosiť o nápravu chybných myšlienok, slov a skutkov. Podstata techniky spočíva v slobode a bezpodmienečnom oslobodení od minulosti. ..."
Morrnah Nalamaku Simeona - učiteľka a majster Ho´oponopono

 

„Milujem ťa. Ospravedlňujem sa. Prosím, odpusti mi. Ďakujem ti.“
„I love you. I'm sorry. Please forgive me. Thank you.“
„Aloha wauia oe. Ua kaumaha au. E kala mai `oe ia`u. Mahalo.“

Dĺžka stretnutia

cca 3 - 4 hodiny (jeden večer, prípadne jedno dopoludnie)

Prihlásiť sa môžete tu

Cieľ stretnutia

Naučiť sa prebrať 100% zodpovednosť každý sám za seba pri vytváraní hojnosti, zdravia a mieru. Obnovenie telesnej rovnováhy. Naučiť sa správne dýchať systémom „HA“

Pre koho je určené

Každý človek, ktorý sa rozhodne prevziať za svoj život, zdravie, lásku, hojnosť,... stopercentnú zodpovednosť.

Metóda aplikácie

Ho´oponopono je stará havajská technika pre vytváranie hojnosti, zdravia a mieru. Podstatou je návrat do „nulového stavu“, teda do stavu, v ktorom neexistujú žiadne negatívne spomienky a naša myseľ a podstata je naprosto čistá. V tomto stave sme schopní dosiahnuť takmer čokoľvek. Ho´oponopono dáva životu nový význam prostredníctvom pochopenia vlastnej totožnosti. Nič totiž neexistuje vonku, ale okolitý svet je len odrazom nášho vnútorného sveta. Všetko, čo sa odohráva v našom vnútri, premietame do našich životov a vytvárame si tak spomienky, ktoré utvárajú nami vnímanú realitu.
Pokiaľ v našom živote niečo nefunguje, je nutné naše spomienky vyčistiť. Čistenie spomienok, negatívnej energie v nás samých a nájdenie nášho vlastného JA dosiahneme pomocou jednoduchých princípov.

Spôsob čistenia ...
 

     Skupinové čistenie - klient si všetky svoje "problémy" ktoré má záujem vyčistiť, zapíše na základe metodickej pomoci terapeuta,   do vlastného listu "Moja kvapka rosy". Následne po vyčistení priestoru a nastavení sa do relaxačnej hladiny klient číta nahlas kompletný text Dvanástich krokov čistenia s tým, že v mieste, kde je potrebné čistiť konkrétne problémy, osoby, situácie, miesta, ... , klient prečíta: "z mojej Kvapky rosy". Zachováva sa tým absolútne súkromie klienta a zároveň sa využíva sila energie skupiny.
   Individuálne čistenie - klient si všetky svoje "problémy" ktoré má záujem vyčistiť, zapíše na základe metodickej pomoci terapeuta,   do vlastného listu "Moja kvapka rosy". Následne sa terapeut súčasne s klientom "prenesú" do hladiny théta (hlboká relaxačná hladina v ktorej sa pracuje s najvyššími a najčistejšími energiami Tvorcu všetkého čo je, a terapeut iniciuje čistenie prostredníctvom dvanástich krokov ......

Pomôcky:

Na seminári vám bude zapožičaný písomný materiál ako pomôcka pri skupinovom čistení negatívnych programov, ..... . Materiál je spracovaný z podkladov kurzu „Nalezení vlastního Já pomocí Ho´oponopono – základní příručka 1, Copyright©2009 IZI LLC, preto si ho nebudete môcť vziať so sebou.

Čo možno terapiou dosiahnuť

Očistenie, uvoľnenie a odstránenie všetkých nežiadúcich energií a vibrácií, ktoré sme vytvorili, nazhromaždili alebo prijali od počiatku nášho stvorenia do súčasnosti.
Výhodou metódy je, že práca s vlastným „JA“ pomôže nie len vám, ale aj členom vašich rodín, priateľov, spolupracovníkov,...

Cena

30,- € / práca v skupine
15,- € / opakovaná terapia (len pri práci v skupine)

50,- €  individuálna terapia / cca 120 min. /

Platbu je potrebné previesť PP vopred.
číslo účtu: 4050028501/3100
KS: 0308
VS: datum akcie (príklad 08032012)
správa pre prijímateľa: hoopono - vaše meno


 

Video

Moje prvé stretnutie

Vo februári 2009 sa mi do ruky dostala kniha Svet bez hraníc. Prečítala som ju jedným dychom. Spisovateľ, terapeut a podnikateľ pán Joe Vitale popisuje príbeh psychiatra - terapeuta, ktorý uzdravil celé oddelenie duševne chorých kriminálnikov bez toho, aby sa s nimi osobne kontaktoval . Týmto terapeutom je pán Dr. Ihaleakala Hew Len, ktorý zmodernizovanú verziu Ho´oponopono prednáša po celom svete. Nebola som asi jediná, ktorá túžila, aby sa seminár Ho´oponopono s pánom I.H. Lenom uskutočnil aj u nás.
V dňoch 16.-17.9. 2009 sa môj sen stal skutočnosťou vďaka pánovi T. Kempe, ktorý kurz zorganizoval v Prahe – Českej republike. Vďaka nemu som mala možnosť spolu s asi 400 ďalšími mne podobnými nadšencami z dvanástich krajín sveta zúčastniť sa kurzu Ho´oponopono pod vedením Ihaleakala Hew Lena.
Všetci sme absorbovali úžasné, ale jednoduché princípy samo uzdravovacích techník na všetkých úrovniach bytia. Je mi potešením, že vás s touto technikou môžem oboznámiť prostredníctvom špeciálneho seminára.


 
Pridať komentár

Článok obsahuje komentáre

 • Návštevník (Jozef)

  Permalink

  Absolvoval som u iného terapeuta tarapiu Cesta - ale žiaľ sa mi moc nedarilo. Potom som sa dozvedel o pani Janke a Dvanástich krokoch čistenia prostredníctvom Hoopono. Mal som pocit, že to je už posledné, čo ešte chcem skúsiť a keď to nebude fungovať, tak už neverím na žiadne alternatívne liečby a nech sa so mnou deje, čo sa deje.
  Už samotný prístup pani Janky bol pre mňa prekvapujúci - úsmevy, kľud, harmónia ... Vysvetlila mi podstatu techniky, nemusel som jej hovoriť o svojich problémoch, dala mi papier - Kvapku rosy a tam som mohol napísať všetko, čo som potreboval vyriešiť, čoho sa zbaviť ... Potom ma posadila pod takú pre mňa inú pyramídu, zahrala na tibetskej miske a ja som sa pomaly stratil ...
  Teraz žijem iný život - prevzal som zodpovednosť za svoje rozhodnutia, neustále používam tie krásne slová, učím sa mať rád. Áno, sám seba mať rád.
  Život sa mi pretvára pred očami, znovu som to ja. Pani Janka, ďakujem.
  Všetkým odporúčam

 • Návštevník (Petra)

  Permalink

  Ahoj Janka, vsetko najlepsie k meninam :-) Tesim sa, ze sa Ti kalendar plni a opat pracujes. Teda dufam :-) Dakujem Ti, ze si prijala moju prosbu o individualne Ho´oponopono. Ponala si to ako vyzvu a na moje prekvapenie s velkou "Pridanou hodnotou", a to - urobit tento proces v Theta hladine. Bol to hlboky a ocistujuci zazitok harmonie a rovnovahy. Bez horkosti - kto, komu, co, preco... Jednoducho prezitok Bezpodmienecnej lasky a kludu, ktory pretrval dlho i po sedeni. Dakujem Ti za tuto skusenost, ako i skusenost so skupinovym Ho´oponopono. Oba su silne a specificke. PS: Ospravedlnujem sa, ze mi to tak dlho trvalo :-( Myslela som na Teba... S uctou, Petra