PDF Tlačiť E-mail

Aktivácia DNA I. a II.


altDNA je kyselina deoxyribonukleová. Vyzerá ako dve vlákna vo forme špirály, navzájom poprepájané, ktoré nesú v sebe zakódovaný “stavebný plán” nášho fyzického života – defekty, choroby, talenty a podobne, všetko kódované na úrovni buniek.
Ezoterika hovorí, že existuje ešte 10 dodatočných vlákien, ktoré sa nazývajú “tieňové vlákna”. Tieto sú elektromagnetické a obsahujú kódy pre vývoj našej nefyzickej DNA. Tiež sú spárované, takže popri jednom fyzickom páre máme ešte päť nefyzických odtlačkov v našom energetickom poli.

Cieľ stretnutia


Je pravda, že každá naša bunka obsahuje tú istú informáciu, čo nám dáva možnosť opravovať chyby. V ľudskom živom organizme existujú aj mechanizmy, ktoré sú určené na opravovanie chýb ale aj tie nie sú stopercentné. Našim cieľom je, čo najviac sa priblížiť k tým 100%.

Dĺžka stretnutia

(Je potrebné rátať s 2 – 3 hodinami aktivácie pri každom stupni. Po Aktivácii DNA I. je vhodné, aby Aktivácia II. bola vykonaná najskôr jeden týždeň po prvej aktivácii.)

Nakoľko sa všetko vôkol nás mení, zrýchľuje, tak i my sme pristúpili k tomu, že obe aktivácie sa dajú spraviť v jeden deň a naše telo to vie spracovať. Takže - tešte sa na ohromujúci zážitok.

Od februára 2014 ponúkame ešte jednu možnosť a to individuálna aktivácia DNA -  stretnutie trvá cca 60 - 120 minút.
smileyNa záver BONUS tejto aktivácie - ZMENA GENETICKÉHO PROGRAMU STARNUTIA.smiley
Na túto aktiváciu je potrebné objednať sa telefonicky.Objednať sa môžete tu
Pre koho je aktivácia určená

Každý človek, ktorý chce prevziať zodpovednosť za svoje bytie, za zlepšenie svojich fyzických, psychických, duševných a duchovných schopností.

Metóda aktivácie


Skupinová aktivácia - V hlbokej relaxačnej hladine pridáme k dvom základným – fyzickým vláknam ešte ďalších 5 párov vlákien tieňových. Sú to vlákna komunikácie, dokonalosti, emócií, kreativity a vlákna nesmrteľnosti, ktoré spájajú náš duševný život so životom fyzickým – je to spojenie s našim Vyšším JA.

Pri individuálnej aktivácii pracuje aktivátor v hladiné théta. "Navedie" klienta do siedmej roviny bytia - rovina najvyšších energií, energií bezpodmienečnej lásky a cez toto spojenie vykoná aktiváciu aktivátor. Klient sedí v hlbokej relaxačnej hladine.
Ako bonus individuálej aktivácie požiadame o výmenu chromozómu starnutia za chromozóm večnej mladosti a vitality - prejavy procesu stárnutia sa výrazne spomalia, ....

Čo možno aktiváciou dosiahnuť

Po prvej aktivácii
pocítime zmeny hlavne v našom fyzickom tele
Po druhej aktivácii sa tieto fyzické zmeny začnú prelínať so zmenami duševnými a duchovnými

 • posilnenie schopnosti odhaliť nefunkčné vzorce správania a posilniť funkčné vzorce správania
 • bunky nadobudnú schopnosť rýchlejšie sa liečiť
 • posilní sa medzibunková štruktúra
 • zvýši sa intuícia, jasnovidectvo a psychické schopnosti
 • zvýši sa pocit nárastu energie a cítime sa, a aj vyzeráme mladšie
 • zlepší sa naša pamäť a spresní sa naša komunikácia
 • zlepší sa naša schopnosť koncentrovať sa a konať v danom okamihu
 • nastúpi sebareflexia - pochopíme lepšie náš zmysel v živote

Cena pri skupinovej aktivácii


30,- € / I.    30,- € / II. 15,- € / opakovanie aktivácie v skupine
40,- € / I.+II. 25,- € / opakovanie aktivácie I.+II. v skupine


Cena pri individuálnej aktivácii
50,- € / I.+II. /60 - 120 min.


Trošku zaujímavostí:
http://pravdu.cz/dna/dna-skryva-netusene-moznosti
Pridať komentár

Článok obsahuje komentáre

 • Návštevník (Alexander)

  Permalink

  Z mojej strany to bola hlavne zvedavosť a potom, trochu ma tlačila aj moja priateľka. Ale som rád, že som sa dal natlačiť na niečo takéto. Bolo to prekvapujúce, neočakávané a zaujímavé prežitie niečoho ... niečoho. A tie nasledujúce zmeny, som kľudnejší, vnímavejší, akoby tolerantnejší, vidím lepšie, vnímam lepšie,... Spokojnosť na všetkych úrovniach. Treba to skúsiť.

 • Návštevník (Katarina z BA)

  Permalink

  Tuto metodu mozem len odporucat, nakolko je velmi prijemna a nenasilna. A vysledky su tiez super: pocity kludu, lepsia vnimavost, lepsie a lahsie sa rozmysla :-), zlepsenie na fyzickej urovni (u mna konkretne sa zlepsila najma kvalita pokozky na celom tele), viac energie. A zaujimave pocity pri samotnej aktivacii :-):-):-)

 • Návštevník (Zuzana (prepis z SMS))

  Permalink

  Pani Janka, ste Jedinečná, bolo to jedinečné.
  Pred rokmi som u vás absolvovala skupinovú aktiváciu DNA - aj vtedy to bol ohromujúci zážitok. Teraz som sa rozhodla urobiť refresch a išla som na individuálnu aktiváciu. A veru nemám čo ľutovať. Ohromujúci zážitok absolútneho kľudu a lásky - bezpocitové telo, myseľ neviem kde,... A i po mesiaci sa mi stále dejú zmeny v živote .... Ďakujem