Theta liečenie
ThetaHealing® je liečebná metóda 21. duchovného, fyzického, emocionálneho, osobnostného, partnerského, rodinného, profesného, .... zdravia.

Theta Liečenie®

duchovné, fyzické, emocionálne liečenie


alt ThetaHealing® je liečebná metóda 21. storočia určená na zmenu a skvalitnenie duchovného, fyzického, emocionálneho, osobnostného, partnerského, rodinného, profesného, .... zdravia.

Používame pri nej meditačnú techniku zostupu do hladiny theta, v ktorej sa spájame s Najčistejšou Univerzálnou Energiou Stvorenia.

ThetaHealing® nemá základy v žiadnom náboženstve, a tým, že sa pracuje s najčistejšou tvorivou energiou bezpodmienečnej lásky, ju môže využívať každý z nás. Jediné, čomu je potrebné veriť je, že s ňou môžeme a máme právo spolupracovať.

ThetaHealing® vyvinula v 90-tych rokoch minulého storočia Vianna Stibal, ktorá sa vtedy zaoberala prírodným liečiteľstvom, terapeutickými masážami a intuitívnou diagnostikou. V roku 1995 Vianne, matke 3 detí, diagnostikovali rakovinu, ktorá sa rýchlo šírila a zasahovala jej pravú nohu. Vianna skúšala všetko – dostupné konvenčné aj alternatívne metódy liečby, ale bez úspechu. V priebehu jednej z terapií, ktoré viedla, Vianna zistila, že môže nariadiť okamžité uzdravenie fyzického ochorenia klientky a byť svedkom tohto liečenia. Keď svoj objav aplikovala na vlastnom rakovinovom ochorení, jej noha sa vrátila do normálnych rozmerov, opuchy spľasli a rakovina zmizla! Od tej doby Vianna zdokonaľovala svoje znalosti a prax, ....

Dĺžka terapie

Na prvé stretnutie je potrebné si vyhradiť cca 75-90 minút
Následné stretnutia trvajú cca 45-60 minút

Objednať sa môžete tu

Cieľ terapie

Identifikácia blokov, emočných vzorcov a obmedzujúcich presvedčení, ktoré sú uložené v mysli, tele, podvedomí a duši. Tie môžu byť následne transformované tak, aby pomohli zmeniť zdravie, život a realitu daného človeka

Ako vám môže terapia pomôcť

Odstránením blokov v podvedomí môžete uvoľniť presvedčenia a myšlienky, ktoré vám bránia posunúť sa dopredu alebo žiť život, o ktorom snívate.
 • odstrániť rôzne fyzické predispozície, bolesti a ochorenia;
 • harmonizovať činnosť mozgových hemisfér; výmena presvedčenia: „Môj mozog nefunguje tak, ako má ...“; zmierniť autizmus – neschopnosť komunikácie; kompulzívno – obsedantné poruchy;
 • aktivácia DNA, zmena genetického programu starnutia;
 • navrátenie fragmentov duše; energetický rozvod predchádzajúcich vzťahov;
 • pracovať so sebavedomím, sebaúctou; s hmotnosťou; plachosťou; závislosťami;
 • riešiť otázky dôvery, partnetských vzťahov, hanblivosti, kariéry, financií
 • relaxovať v hlbokej liečivej meditácii, obnoviť vnútorný potenciál; ...

Pre koho je terapia určená

Táto terapia je vhodná pre všetky vekové kategórie

Priebeh terapie

Pri terapii je vhodné, aby ste sedeli po celý čas so zatvorenými očami. Terapeut – praktik sa vedome naladí do hladiny theta, čo mu umožní vstúpiť do spojenia medzi vedomou a nevedomou / podvedomou časťou mysle. V tejto hladine je možné vidieť, počuť a pracovať so Zdrojom Univerzálnej Energie.
Hladina Theta (4-7 Hz) je názov, ktorý dali vedci mozgovej hladine, ktorú dosahujeme počas hlbokej meditácie. Je čiastočným útlmom vedomia, keď mozog nereaguje na vonkajšie podnety. Dostávame sa do nej pri najhlbšom uvoľnení a pri spánku sprevádzanom snami. Snívanie v stave Theta podporuje predstavivosť, regeneráciu a tvorivosť. Navodiť samovoľne hladinu „Theta“ a zotrvať v nej je veľmi ťažké, ale nie nemožné. Práve v tejto hladine sme s neobyčajnou ľahkosťou schopní porozumieť všetkému, čo nám za plného vedomia nebolo úplne jasné, alebo vyriešiť problém, s ktorým si dlhodobo nevieme rady.

Liečenie na diaľku

Theta liečenie prostredníctvom spolutvorivého procesu umožňuje liečiť klienta, nech sa nachádza v akejkoľvek časti Zeme. Akonáhle nastane spojenie, praktik vyšle svoje vedomie cez akúkoľvek vzdialenosť a vstúpi do priestoru klienta podobne, akoby obaja boli v tej istej miestnosti.

Cena

 • 50,- € / 1. stretnutie (75-90 min.)
 • 40,- € / následné stretnutie (45-60 minút)

 

Terapiou vás povedie

Bc. Janka Jedináková, certifikovaný praktik

 

Čo je dobré vedieť

Táto terapia v žiadnom prípade nenahrádza diagnostiku, prípadne liečbu klasického doktora medicíny

 

Upozornenie


Je potrebné mať neustále na zreteli, že každý proces liečenia býva spravidla sprevádzaný aktiváciou liečených problémov, to znamená, že môžu nastať na fyzickej úrovni zvýšené pocity bolestivosti, na emocionálnej reverzné a iné reakcie. Ak si nie ste istí reakciami po terapii, radšej sa telefonicky spojte s praktikom a konzultujte svoje pocity, lebo sa stáva, že klient v strachu vyhľadá lekára a pritom tieto reakcie v krátkom čase spontánne odznejú.

 

Pridať komentár

Článok obsahuje komentáre

 • Návštevník (Ivana)

  Permalink

  Pani Janka, ďakujem, ďakujem, bol to ozaj pre mňa neočakávaný zážitok. Ale hlavne som sa oslobodila od vzťahu, z ktorého som sa nevedela roky vymaniť. Mám pocit, že som slobodná, ľahká, všetko sa začína otvárať a vidím to v inom svetle.

 • Návštevník (Petra)

  Permalink

  Ahoj Janka, vsetko najlepsie k meninam :-) Tesim sa, ze sa Ti kalendar plni a opat pracujes. Teda dufam :-) Dakujem Ti, ze si prijala moju prosbu o individualne Ho´oponopono. Ponala si to ako vyzvu a na moje prekvapenie s velkou "Pridanou hodnotou", a to - urobit tento proces v Theta hladine. Bol to hlboky a ocistujuci zazitok harmonie a rovnovahy. Bez horkosti - kto, komu, co, preco... Jednoducho prezitok Bezpodmienecnej lasky a kludu, ktory pretrval dlho i po sedeni. Dakujem Ti za tuto skusenost, ako i skusenost so skupinovym Ho´oponopono. Oba su silne a specificke. PS: Ospravedlnujem sa, ze mi to tak dlho trvalo :-( Myslela som na Teba... S uctou, Petra